|

شرکت تکنما پی وی سی سپاهان
تولیدکننده پروفیل های یو پی وی سی

دعوت به بازدید از غرفه واناوین
به اطلاع میرساند :
جهت عرضه پروفیل های جدید ۵ کاناله واناوین در تاریخ ۳ الی ۶ بهمن ماه ۹۷ در دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره (محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران) سالن ۳۸ میزبان شما همکاران گرامی خواهیم بود.

************

تولید و بهره برداری پروفیل های ۵ کاناله واناوین

شرکت تکنما پی وی سی سپاهان در راستای ارتقای روزافزون کیفیت محصولات خود، اقدام به تولید پروفیلهای ۵ کاناله با استانداردهای جهانی نموده است. و با افتخار اعلام می دارد که پس از گذشت ۳ ماه از آغاز تولید محصول فوق وانجام تست های دقیق فنی و آزمایش های گوناگون در شرایط متفاوت آب هوایی کشور؛ این پروفیل را تا پایان دی ماه سال جاری به بازار عرضه خواهد نمود.

ارتقای صنعت پروفیل یو پی وی سی کشور در تولید در و پنجره های استاندارد و رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان  هدف اصلی این مجموعه می باشد.

************

واناوین، پنجره ای نوین

**  گشایش دفتر نمایندگی  فروش پروفیل واناوین در استان های خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی **

شرکت تکنما پی‌وی‌سی سپاهان به‌منظور رفاه حال مشتریان و مصرف‎کنندگان پروفیل واناوین در استان های خراسان، بازرگانی محبی را به‌عنوان دفتر نمایندگی فروش انحصاری خود در این استان اعلام می دارد.

آدرس دفتر نمایندگی  : بزرگراه آسیایی –  آزادی ۱۳۱پ۱۵

تلفن: ۳۶۵۱۶۳۹۸-۰۵۱

۰۹۱۵۵۲۱۴۵۹۷(محبی فرد)

************

**  گشایش دفتر نمایندگی  فروش پروفیل واناوین در استان تهران **

واناوین (VANA WIN) تولیدکننده پروفیل upvc  ، در راستای سیاست های بازاریابی خود اقدام به اعطای نمایندگی فروش واقع در استان تهران نموده است.

آدرس دفتر نمایندگی تهران : آهن مکان – فاز ۲ مرکزی – پلاک ۲۱۴-۲۱۵  ( آلتین گستر)

تلفن: ۵۵۴۴۶۹۷۱ – ۵۵۴۴۱۷۶۱

۰۹۱۲۶۴۹۰۷۴۹ (خسروشاهی)

**  اطلاعیه  **

**  نمونه گواهینامه فنی مونتاژکاران  **

gavahiname-2

************

** اعطای گواهینامه فنی شرکت تک نما پی وی سی سپاهان ( واناوین ) به مونتاژکاران**

شرکت تک نما پی وی سی سپاهان در راستای استاندارد سازی تولید درب و پنجره یو پی وی سی در سراسر کشور اقدام به بازدیدهای فنی دوره ایی نموده است. اقدامات فوق الذکر در ابتدا از استان های کرمانشاه ، ایلام ، آذربایجان غربی و همدان آغاز شده است.

در همین راستا کارخانجات یا کارگاه های ساخت درب و پنجره گواهینامه فنی دریافت خواهند نمود تا بتواند در این امر مهم گام های مثبتی را بردارند. بدیهی است این نگرش فنی منجر به تولید هرچه با کیفیت تر محصولات واناوین در زمینه ساخت درب و پنجره خواهد شد.

************

**   افزایش قیمت محصولات   **

به اطلاع شما مشتریان گرامی میرساند :

قیمت تمامی محصولات واناوین از تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ افزایش می یابد. لذا جهت اخذ آخرین اطلاعات مربوطه ، می توانید با دفاتر مستقر در تهران و اصفهان تماس حاصل فرمایید.

************

**   تحویل فوری پروفیل های لمینت   **

شرکت تکنما پی وی سی سپاهان با (برند واناوین) در جهت رضایت  هر چه بیشتر مشتریان خود اقدام به تحویل پروفیل های لمینت در کمترین زمان ممکن ، در دو طرح  تیره و روشن نموده است. لذا شما مشتریان گرامی می توانید جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه خرید با دفاتر مستقر در تهران و اصفهان تماس حاصل فرمایید.

************

**  گشایش دفتر فروش پروفیل واناوین در تهران **

شرکت تکنماپی وی سی سپاهان، تولیدکننده پروفیل upvc با نام تجاری واناوین (VANA WIN) ، در راستای سیاست های بازاریابی خود اقدام به گشایش دفتر واقع در ملاصدرای تهران نموده است و قصد دارد فروش محصولات خود در استان های البرز و تهران را بصورت مستقیم و تحویل رایگان انجام دهد.

آدرس دفتر تهران : خیابان ملاصدرا – جنب بیمارستان بقیه الله الاعظم – پلاک ۲۰۰ – طبقه ۵ – واحد ۱۴

تلفن: ۰۲۱۸۸۰۶۴۵۲۹ – ۰۲۱۸۸۰۶۴۶۹۸ – ۰۹۱۲۶۷۷۰۶۶۲

************

** پروفیل یو پی وی سی واناوین VANA WIN با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب و اقتصادی، توانسته است جای خود را در بین انبوه سازان باز کند و در همین راستا با حضور پررنگ خود در پردیس تهران مورد توجه انبوه سازان محترم قرار گرفته است.

************

** حضور فعال و باشکوه تکنما پی وی سی سپاهان با برند واناوین VANA WIN در هفتمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره ،ماشین آلات و تجهیزات وابسته ایران- تبریز

FullSizeRender